ŠVICARSKI STUDENTI U POSJETI BPK GORAŽDE
Ministar za obrazovanje, mlade, nauku, kulturu i sport upriličio prijem za studente i njihove profesore
Datum: 12.09.2017.

 

Ministar za obrazovanje, mlade, nauku, kulturu i sport Damir Žuga sa saradnicima upriličio je danas prijem za studente i profesore Pedagoškog fakulteta Univerziteta u Cirihu,  koji u sklopu studijske posjete Bosni i Hercegovini dolaze u naš grad već četrnaestu godinu zaredom.

Ove godine 26 studenata u pratnji profesora Rolfa Golloba i Zelihe Aktaš posjetilo je naš grad, a domaćin posjete je Osnovna škola „Husein ef. Đozo“ s čijim učenicima i nastavnicima gosti iz Ciriha imaju dobru saradnju.

 

 

Ovom prilikom, ministar Žuga studentima je  prezentirao informacije o obrazovnom sistemu u Bosansko-podrinjskom kantonu Goražde te razvoju našeg Kantona od agresije na Bosnu i Hercgovinu do danas.

webmail kanton gorazdewebmail
Copyright © 2005-2022. BPK Goražde.